Urlop w Trzęsaczu dla całej rodziny

Urlop w Trzęsaczu dla całej rodziny

Trzęsacz jest piękną miejscowością położoną nad Bałtykiem, znana jest z pięknej plaży, klifu, znajduje się tam specjalnie przygotowany punkt widokowy.

W okresie letnim turyści mogą skorzystać z wielu atrakcji, znajduje się tu stadnina koni, muzeum multimedialne na klifie, które posiada ciekawą ekspozycję, gdzie zapoznamy się z historią okolicy, lepiej poznamy podwodny świat. Jest to ośrodek edukacyjno-rozrywkowy, który z pewnością spodoba się dzieciom.

Urlop w Trzęsaczu dla całej rodziny

Jakie atrakcje znajdziemy w Trzęsaczu?

W Trzęsaczu znajduje się także tor quadów, pole do minigolfa, możemy zobaczyć tu ruiny gotyckiego kościoła, jak również odwiedzić zespół pałacowo-parkowy. Tutejszy klif to punkt startowy dla paralotniarzy. Organizowane są loty widokowe w tandemie z doświadczonym instruktorem, który pokaże nam Bałtyk z lotu ptaka. W Trzęsaczu jest także wiele tras rowerowych, mogą z nich korzystać osoby, które lubią aktywny wypoczynek. Trzęsacz posiada także bardzo dobrą ofertę hotelową, gastronomiczną, znajduje się tu Villa Hoff, gdzie będziemy mogli liczyć na wiele zabiegów SPA.

Bardzo popularne są masaże, może być to masaż pałeczkami bazaltowymi, który pomaga na stres, możemy w ten sposób wykonać masaż mięśni pleców, pozwala to na lepsze dotlenienie organizmu, poprawia regenerację. Dodatkowo oferowany jest też masaż gorącymi kamieniami, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny. Ze SPA mogą skorzystać kobiety, jak również mężczyźni, jest to miejsce, gdzie możemy skorzystać także z zabiegów pielęgnujących na przesuszoną lub podrażnioną skórę. W SPA będziemy mogli liczyć również na hybrydowy zabieg przeciwzmarszczkowy, który pobudza metabolizm naskórka, wpływa bardzo pozytywnie na na jędrność oraz elastyczność naszej skóry.

W ośrodku Villa Hoff znajdziemy także restaurację, która oferuje dania tradycyjne, dania z ryb, pyszne desery, jak również menu dla dzieci. Z ofertą ośrodka możemy zapoznać się na stronie https://villahoff.pl/villa-hoff/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci?NewsID=64897, jest to miejsce, w którym możemy wynająć pokój, większy apartament czy też domek dla większej rodziny.