Nowoczesne pawilony mieszkalne i handlowo-usługowe

Nowoczesne pawilony mieszkalne i handlowo-usługowe

Pawilony z płyt warstwowych mogą bardzo dobrze sprawdzić się w przypadku firm, które poszukują tymczasowych budynków mieszkalnych dla pracowników.

Są to pawilony, które można łatwo dostosować do indywidualnych wymagań, dużą zaletą jest możliwość ustawienia na małych działkach, nie potrzebują pozwolenia na budowę. Dzięki temu pawilon będzie dobrym pomysłem w przypadku firmy budowlanej, która potrzebuje pomieszczeń pracowniczych w różnych lokalizacjach, które można łatwo zdemontować i przewieźć w inne miejsce.

Nowoczesne pawilony mieszkalne i handlowo-usługowe

Pawilony z płyt warstwowych

Pawilon będzie wyposażony w okna i drzwi, które dobierzemy w zależności od potrzeby. W przypadku kiedy chcemy zastosować kontenery handlowe, możemy wykorzystać wysokie okna oraz drzwi przeszklone. Będą one pełniły różne funkcje, doskonale sprawdzą się jako punkt usługowy. Mogą także pełnić rolę stróżówki wyposażonej w ogrzewanie. Jeżeli poszukujemy pawilonu dla pracowników, można wyposażyć go w aneks kuchenny z płytą grzewczą, elektryczną lub też gazową. W łazience znajdzie się prysznic, bojlery do podgrzewania wody. Dzięki temu możemy stworzyć bardzo dobre warunki dla pracowników.

Pawilony tego typu są bardzo uniwersalne, możemy stosować je jako garaże, magazyny, pomieszczenia socjalne. Zatem firma, która potrzebuje tymczasowych budynków, może skorzystać z pawilonów różnego rodzaju, przewozić je łatwo w kolejne miejsca, gdzie prowadzone będą prace. Kontenery z płyty warstwowej mogą być ocieplone, wyposażone w system ogrzewania, dzięki czemu są to budynki całoroczne. Dużą zaletą jest łatwość montażu, małe wymagania co do powierzchni, łatwość przygotowania podłoża.

Pełną ofertę pawilonów możemy znaleźć na stronie https://epawilony.pl, dostępne są pawilony pracownicze, biurowo-handlowe, garaże czy też pawilony na specjalne zamówienie, które zostaną przystosowane do potrzeb klienta. Pawilony tego typu charakteryzują się wysoką trwałością, łatwym montażem, są to budynki, które optymalnie wykorzystują przestrzeń, często pełnią także rolę punktów gastronomicznych.